Росспоживнагляд: До українських товарів є довгий перелік претензій

П'ятниця, 16 серпня 2013, 10:02

Керівник Росспоживнагляду Геннадій Онищенко заявляє, що у Росії до України є претензії у сфері захисту прав споживачів, а вважати це торговельною війною неправильно.

Про це він сказав перед переговорами з українською делегацією, пише "Інтерфакс-Україна".

"У нас іде професійна робота. Ми маємо конкретний довгий перелік претензій, що знаходиться в області законодавства у сфері захисту прав споживачів", - сказав Онищенко.

За його словами, "мова йде про відповідність продукції вимогам законодавства про захист прав споживачів, про відповідність якості".

"Саме так. Якщо це називають торговою війною, нехай це називають торговою війною", - сказав він.

Як відомо, у п'ятницю в Москві Онищенко планує обговорити з українською делегацією перспективи повернення на російський ринок кондитерської продукції компанії Roshen.

У середу Федерація роботодавців України заявила, що проблеми в українських експортерів на російській митниці почалися наприкінці липня, а з 14 серпня Росія заблокувала український експорт.

Голова комітету Держдуми у справах СНД Леонід Слуцький заявив, що труднощі з проходженням українськими товарами російської митниці де в чому викликані просто бюрократією, оскільки Україна не є членом Митного союзу.

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.