"Регіони" запевняють, що "тітушок" під Київраду призвела "Свобода"

Вівторок, 20 серпня 2013, 09:11

Партія регіонів не виключає, що дві сотні "спортсменів" під Київраду у понеділок призвела партія "Свобода", щоб влаштувати провокації, а потім звинуватити в цьому владу.

Про це депутат Київради від Партії регіонів Володимир Філіппов заявив в ефірі 5 каналу.

"Я не виключаю, що ті хлопці, які "гопники" є активістами "Свободи". Тому що у великій кількості є "ультрас" футбольних фанатів також зі "Свободи", вони цього не соромляться і носять футболки на футбольних матчах і гасла у них ті ж, як у політичної сили", - сказав Філіппов.

За його словами, "організувати ці провокації цілком могла опозиція".

"Для того, щоб вони спровокували ситуацію і потім можна було звинуватити владу, що вона найняла "гопників", - зазначив він.

Філіппов запевняє, що рішення, які були за 5 хвилин прийняті в понеділок на позачерговій сесії Київради, були підготовлені ще на минулу сесію і обговорювалися на зборах більшості.

"До цього всі ці питання пройшли профільні комісії. Я, наприклад, працюю в бюджетній комісії і ми минулого тижня вносили останні правки до програми соціально-економічного розвитку та бюджету міста Києва - ми всі ці питання обговорювали, і ми їх чудово знаємо", - додав депутат.

"Крім того, всі ці питання були приготовлені на минулу сесію, яка не відбулася, через перешкоджання роботі Київради народними депутатами і так званими активістами. Тому всі ці питання були достатньо вивчені, і механізм голосування п'яти питань, він багато часу не забирає", - зазначив він.

Як відомо, 20 серпня з самого ранку "регіонали" заблокували усі входи до КМДА, де мала проходити сесія Київради, і не впускали туди опозицію.

Народні депутати Арсеній Яценюк і Андрій Іллєнко розбили вікно будівлі, де розташована Київрада, аби потрапити на засідання.

"Коментарі"