Roshen оцінює втрати України від "торгової війни" в 1 мільярд

Вівторок, 20 серпня 2013, 13:55

Сумарні втрати бюджетів всіх рівнів від введеної Росією заборони на постачання в цю країну продукції кондитерської корпорації Roshen можуть до кінця року скласти понад 1 мільярдів.

Про це заявив директор з розвитку Roshen Євгеній Вовчановський, передає "Інтерфакс-Україна".

"До кінця року втрати України можуть перевищити 1 мільярд гривень. Це сукупні втрати: несплачені податки, нарахування зарплати, соціальні внески", - сказав він

Треба враховувати, що втрати понесуть і суміжні підприємства, які є нашими постачальниками", - додав Вовчановський.

У той же час Вовчановський не зміг оцінити збитки безпосередньо Roshen, оскільки традиційно піковий період продажу припадає на осінньо-зимовий період.

Як відомо, раніше Голова Росспоживнагляду Геннадій Онищенко заявив, що українська кондитерська продукція корпорації Roshen зможе повернутися на ринок РФ після інспекції заводів і проходження процедури допуску.

У середу Федерація роботодавців України заявила, що проблеми в українських експортерів на російській митниці почалися наприкінці липня, а з 14 серпня Росія заблокувала український експорт.

Голова комітету Держдуми у справах СНД Леонід Слуцький заявив, що труднощі з проходженням українськими товарами російської митниці де в чому викликані просто бюрократією, оскільки Україна не є членом Митного союзу.