Захист побитих журналістів просить поновити справу про бездіяльність міліції

Вівторок, 20 серпня 2013, 14:02

Адвокати побитих 18 травня на мітингу в Києві журналістів Ольги Сніцарчук і Влада Соделя просять суд зобов'язати прокуратуру відновити кримінальне провадження про бездіяльність міліції.

Про це заявила адвокат Вікторія Кіріна, пишуть "Українські новини".

"16 серпня нами був поданий позов до Печерського райсуду Києва ... на протиправне, на нашу думку, закриття кримінального провадження прокуратурою з приводу бездіяльності міліції (під час нападу на журналістів)", - сказала вона.

При цьому адвокат зазначила, що їй ще невідомо, чи прийняв суд до розгляду цей позов.

Також Кіріна повідомила, що раніше захист Сніцарчук і Соделя намагалася оскаржити закриття цього кримінального провадження, направивши скаргу до процесуального відділу прокуратури Києва.

Столична прокуратура відмовилися відновлювати провадження, не побачивши причин для притягнення до кримінальної відповідальності правоохоронців за недостатньо оперативне реагування на події 18 травня в Києві.

Як відомо, за підозрою у нападі на журналістів  18 травня в центрі Києва був затриманий Вадим Титушко. Він був у складі групи з близько 50 осіб, які влаштували бійку зі свободівцями на Великій Житомирський.

Співробітники міліції "проявили нерішучість" під час інциденту з побиттям журналістів Ольги Сніцарчук та Влада Соделя.

Шевченківський райсуд Києва випустив Титушка під заставу 22940 гривень. Міліція ж покарала дисциплінарним стягненням 15 міліціонерів за бездіяльність.powered by lun.ua