Влада Дніпродзержинська намагається заборонити заходи свободівців

Четвер, 22 серпня 2013, 21:19

Дніпродзержинська міська рада просить суд заборонити заходи міської організації ВО "Свобода" до Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України.

Про це повідомила речник Дніпродзержинської міської організації "Свободи" Олена Залевська "Радіо Свобода" у четвер ввечері.

За її словами, з відповідною позовною заявою Дніпродзержинська міська рада у четвер звернулась до окружного суду Дніпропетровська.

Згідно з позовом, міська рада вимагає заборонити акції свободівців через те, що у тих же самих місцях заплановані акції "інших політичних сил", сказала Залевська.

Вона зазначила, що дніпродзержинські свободівці збиралися провести низку заходів 23 і 24 серпня, однак планували їх так, аби вони не співпали в часі із заходами інших партій: так, урочисту ходу до пам’ятника Тарасу Шевченку хотіли організувати після 10-ої ранку 24 серпня, тоді як місцеві "регіонали" мали проводити свої урочистості біля цього ж пам’ятника з 9:00 до 10:00.

"Наш юрист намагався довести, що позов міської ради є необґрунтованим, і висловив здивування тим, що заборона, якої вимагає міська рада, стосується тільки однієї політичної сили – ВО "Свобода". Рішення суду поки не ухвалене", - повідомила Залевська.

23 серпня в Дніпродзержинську міський осередок ВО "Свобода" планував провести марш вишиванок до Дня Державного Прапора України. А 24 серпня, у День Незалежності України, свободівці хотіли провести урочистий мітинг і святкову ходу.powered by lun.ua