У справі "дніпропетровських терористів" дав свідчення журналіст

П'ятниця, 23 серпня 2013, 10:11

Журналіста каналу ТВі Артема Шевченка допитали в якості свідка у суді у справі про організацію серії вибухів у Дніпропетровську та інших містах України.

Про це повідомила сторона захисту у справі, яку розглядає Індустріальний райсуд Дніпропетровська, передає "Радіо Свобода".

За словами Шевченка, на корпоративний е-mail телеканалу у травні 2012 року прийшов так званий "лист терористів", про який його завчасно попередили в СБУ.

"На зустрічі керівники СБУ повідомили мені деякі подробиці їхньої роботи по пошуку цих людей чи людини. Показали мені витяги, у яких ці люди повідомляли, що звернуться на телебачення. І мені сказали, що я скоро можу отримати якесь послання", - розповів Шевченко.

За його словами, після цієї розмови в СБУ він справді знайшов листа, адресованого "терористами" особисто йому на корпоративній пошті каналу ТВі.

Автори цього листа вказували на свою причетність до серії вибухів, в тому числі у Харкові, Запоріжжі та Дніпропетровську, і пропонували журналісту виступити посередником у спілкуванні із владою, від якої вони вимагали 4,5 мільйонів доларів США.

На запитання державного обвинувачення підсудний Віталій Федоряк, який повністю визнає свою провину, повідомив, що текст вказаного листа готував Віктор Сукачов, а відправляв сам Федоряк.

Проте головний обвинувачений в терактах, дніпропетровський політолог Віктор Сукачов не підтвердив цю інформацію.

Сукачов обіцяє надати детальні свідчення у справі пізніше. Раніше він заявляв, що частково визнає свою провину, однак не уточнював, у чому саме.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!