Луценко: Янукович - наш тимчасовий попутник

П'ятниця, 23 серпня 2013, 13:08

Екс-міністр Юрій Луценко закликає до підтримки Віктора Янукович на зовнішньополітичній арені до підписання Угоди про асоціацію з ЄС.

Про це він сказав на засіданні Національного круглого столу.

"У зовнішній політиці до підписання Угоди про асоціацію Янукович - наш попутник, і поки не просохли чорнила на цьому документі - він нам союзник", - сказав Луценко.

"Після підписання - він наш ворог, якого треба перемогти", - зазначив він.

При цьому екс-міністр визнав, що Янукович має інші мотиви для підписання Угоди.

"Для нього - це дах пограбування України, для нас - це цивілізаційний вибір. Але так сталося, що ми можемо ухвалити європейські закони при відносному спокої на Сході України", - зазначив Луценко.

Він також закликав Януковича до звільнення Юлії Тимошенко.

"Для Януковича - це шанс перестати бути гангстером і показати, що людина, яка не боїться Путіна, не боїться і засудженої Тимошенко. Янукович може довести, що він - не "порожняк", а цінний терикон", - додав він.

Він також сказав, що навіть в невдачі зриву Асоціації, проросійські сили будуть нарощувати свій тиск.

"Якщо не вийде в 2013, то і сили вони спрямують на перемогу свого кандидата в 2015 році. Якщо не вийде в 2015, то тоді будуть ставити на 2017 рік", - підсумував Луценко.

Як відомо, Тимошенко наприкінці червня запропонувала створити Національний круглий стіл для виконання Україною критеріїв, необхідних для підписання Угоди про асоціацію з ЄС.

Вона пропонує назвати цю структуру "Національний круглий стіл "Порозуміння заради європейського майбутнього".

Українська правдаpowered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!