ЄС має стати стимулом, але треба поглиблювати інтеграцію з Росією - Янукович

14 переглядів
Субота, 24 серпня 2013, 11:03

Асоціація з Європейським Союзом має стати для України важливим стимулом для подальшого формування сучасної європейської держави.

Про це заявив президент Віктор Янукович на урочистому зібранні з нагоди Дня незалежності, повідомляє прес-служба глави держави.

"Одночасно ми маємо зберегти та продовжити поглиблення наших стосунків, інтеграційні процеси з Росією, країнами євразійського співтовариства, іншими світовими лідерами та новими центрами економічного розвитку", - додав він.

"Це - вибір України, і лише ми усі разом несемо відповідальність за його здійснення", - підкреслив Янукович.

Він також зазначив, що Україна ніколи не підтримає "політику нових мурів та протистояння".

"Ми вчимося правильно розпоряджатися своєю свободою. Ми не закриваємося від світу, не фарбуємо його у чорні та білі кольори, послідовні у своїй політиці гармонійного миру та діалогу", - стверджує Янукович.

За його словами, Україна твердо захищає власні інтереси.

"Незалежність стала для нас справжнім вчителем у прийнятті самостійних стратегічних рішень і визначенні власного розвитку, з опорою, у першу чергу, на власні сили", - вважає він.

"Ми стали відповідальними союзниками і партнерами. Ми прагнемо до побудови паритетних стосунків та готові йти на компроміси, які зміцнюють стабільність та несуть процвітання для нас і усіх наших сусідів", - додав Янукович.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua