До "переміщених журналістів" УНІАН не пустили комісію медіапрофспілки

Четвер, 29 серпня 2013, 18:14

Комісію медіапрофспілки, яка прийшла проінспектувати умови роботи "переселених журналістів" УНІАН, охорона не пустила до офісу, де наразі працюють журналісти.

Про це в коментарі "Українські правді" повідомила Любов Жаловага.

"Комісія медіапрофспілки прибула, щоб дослідити наші умови праці. Проте наш безпосередній охоронець, якого до нас приставили, не пустив комісію безпосередньо в офісне приміщення", - розповіла журналістка.

За її словами, комісія змогла тільки потрапити в місця загального користуваня: туалети, коридори, сходові майданчики і т.д.

"Окрім того камеру 5-го каналу не пустили взагалі ще на прохідній "Київхімволокно". Охоронці це аргументували тим, що їм заборонили це робити і потрібно окремий дозвіл для камери", - сказала вона.

Як відомо, співробітників УНІАН, які раніше виступали проти цензури керівництва, "перемістили" до іншого відділу. Пізніше вони опублікували фото офісу, в якому їм доведеться працювати.

26 жовтня 2012 року п'ятеро редакторів сайту УНІАН заявили про цензуру з боку Осадчого. Приводом до цього стало те, що гендиректор оштрафував двох редакторів сайту на 200 гривень кожну за оприлюнення на сайті новини під заголовком "На Банковій - пікет: Януковичу принесли черевик з ялинкою". Штрафам, за словами співробітників, передувало розпорядження зняти новину із сайту.

Пізніше Осадчий заперечив звинувачення співробітників агентства у цензурі, втім, не прокоментувавши їх по суті.

Українська правдаpowered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!