"Регіонал", у якого забрали мандат, піде до Європи

Четвер, 12 вересня 2013, 12:50

Адвокати "регіонала" Ігоря Маркова мають намір оскаржити в Євросуді з прав людини рішення Вищого адміністративного суду про позбавлення мандата депутата.

Про це після судового засідання повідомив адвокат Маркова Олександр Казарновський, передають Українські новини.

"Оскільки судом було порушено наше право на справедливий і безсторонній розгляд справи нашим судом, то ми будемо це рішення оскаржити в Європейському суді з прав людини", - заявив він.

Казарновський повідомив, що сам Маркова уже повідомлено про позбавлення мандата судом і має намір рішуче відстоювати свої інтереси.

Також адвокат наголосив, що це рішення суду абсолютно незаконне і є політичною розправою діючої влади над ідеологічним опонентом.

Крім того, Казарновський наголосив, що суд діяв абсолютно непрофесійно, відмовившись допитати членів дільничних виборчкомів округу №133, і взяв до уваги явно підроблені документи про фальсифікації в цьому окрузі, надані МВС.

Як повідомляло агентство, Вищий адмінсуд зобов'язав Центральну виборчу комісію позбавити мандата депутата Ради Маркова.

Міліція підтверджує факти фальсифікації голосування на виборах Ради в окрузі №133 у Київському районі Одеси, де був визнаний переможцем самовисуванець Марков.

Сам депутат впевнений, що правоохоронці підробили матеріали кримінального провадження про фальсифікації у цьому окрузі.

Марков набрав 26,6% голосів виборців за результатами підрахунку 100% оброблених протоколів дільничних комісій.powered by lun.ua