Україна вийшла в чвертьфінал Євробаскета

Неділя, 15 вересня 2013, 17:55

Збірна України з баскетболу зіграє у чвертьфіналі чемпіонату Європи 2013 року, який проходить в Словенії.

Це стало відомо після того, як у першому матчі ігрового дня в неділю команда Латвії програла Бельгії з рахунком 56:60, повідломляє "Інтерфакс-Україна".

Таким чином, навіть без урахування майбутньої гри між Україною та Литвою підопічні Майка Фрателло пробилися в наступний етап турніру.

Наразі на 2-му груповому етапі у збірної України - 2 перемоги і 2 поразки, у збірної Латвії 1 перемога і 4 поразки, і аналогічні показники у збірної Бельгії.

"Українська правда" у Threads

16:06
70-річний американець за життя з’їв 34 тисячі біг-маків: він встановив світовий рекорд
16:02
Блокада кордону: у "Шегинях" польські феремери відмовилися пропускати будь-які вантажіки
15:58
У Криму чули вибухи в районі Севастополя і Гвардійського, де розташована авіабаза
15:55
Міністерка фінансів США запевнила, що G7 шукає шляхи використання заморожених активів РФ
15:55
фото, відео (оновлено)В РФ попрощалися з Навальним: у храм пустили лише близьких на 20 хвилин