Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

До 2020-го року російський газ Україні перестане бути потрібен - Тимошенко

Понеділок, 16 вересня 2013, 18:59

Екс-прем'єр Юлія Тимошенко вважає, що до 2020-го року Україна може практично припинити споживання російського газу.

Про це вона сказала в інтерв'ю "Українській правді".

"Я вважаю, що скорочення більше ніж удвічі обсягу споживання російського газу за останні три роки, збільшення вдвічі вартості транзиту, організація реверсних поставок природного газу з країн ЄС, початок видобутку сланцевого газу, проектування LNG-терміналу та інші корисні речі — все це позитивні наслідки роботи газових угод, підписаних в 2009-му році", - заявила Тимошенко.

"І це лише початок. Я вважаю, що до 2020-го року Україна може практично припинити споживання російського газу, а це і є основа такої важкої для нас енергетичної незалежності", - зазначила екс-прем'єр.

"Мене завжди дивувала політична істерія навколо газових угод 2009 року – її підняли слабкі та недалекоглядні політики. Я була впевнена, що тільки час доведе справжню силу цих угод", - сказала Тимошенко.

Вона вважає, що "треба не дешевий газ випрошувати, а нарешті модернізувати країну, технічно оновити українські електростанції, металургійні та хімічні підприємства, систему теплопостачання, зробити ще багато важливих речей, тільки не принижуватися і не розраховувати на дешевий російський газ".

"Я саме так і планувала діяти, починаючи з 2010-го року. Я не розраховувала, що Віктор Федорович стане Президентом України і почне торгувати національним суверенітетом, флотом та Севастополем задля дешевого газу для підприємств свого оточення", - сказала Тимошенко.

Як відомо, 29 серпня 2012 року Вищий спецсуд з розгляду цивільних і кримінальних справ залишив без змін рішення Печерського райсуду Києва, яким Тимошенко було засуджено до 7 років позбавлення волі за перевищення повноважень при укладанні газових контрактів з Росією в 2009 році.

30 квітня 2013 року Європейський суд з прав людини визнав незаконним арешт Тимошенко.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: