Європа закликала Україну гарантувати виконання справи Тимошенко

7 переглядів
10
Четвер, 26 вересня 2013, 16:42

Комітет міністрів Ради Європи закликає Київ надати інформацію про подальші заходи для гарантування дотримання Хартії з прав людини.

Мова про це йде в рішенні Комітету міністрів Ради Європи, який оцінив виконання Україною рішення Євросуду з прав людини у справі екс-прем'єра Юлії Тимошенко, передає "Інтерфакс-Україна".

"У своєму рішенні міністри відзначили складні питання щодо виправлення виявлених порушень у справі Тимошенко проти України, так само як і у випадку Юрія Луценка, зокрема щодо реагування на порушення статті 18 спільно зі статтею 5 Конвенції", - йдеться у рішенні.

Крім того, міністри "зі стурбованістю" відзначили той факт, що Верховний спеціалізований суд з цивільних і кримінальних справах відхилив клопотання заявника про відновлення провадження у кримінальній справі на "формальній підставі, без істотного розгляду можливих наслідків порушення статті 18, прийнятих спільно зі статтею 5 по цим процедурам".

"Як наслідок, міністри запросили від української влади надати інформацію про подальші можливості, щоб гарантувати вивчення владою всіх необхідних наслідків з висновків суду в даній справі", - наголошується в рішенні.

Міністри, нагадавши про свої рішення у справі Луценка, також "підтвердили необхідність отримати від української влади інформацію про прийнятих і/або запланованих заходах для забезпечення дотримання статті 18 у поєднанні зі статтею 5 в українській системі правосуддя, крім реформи Кримінального процесуального кодексу, а також підтримують їх в продовженні використання повною мірою програми співпраці, в яких Україна є бенефіціаром, для того, щоб втілити ці заходи якомога швидше".

"Міністри відзначили, що загальні заходи для реагування на порушення статей 5 §1 , 5 §4 і 5 §5 розглядаються в контексті справи групи Харченко" , - сказано в останніх рядках документа.

Авторизуйтесь щоб писати коментарі
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 46.149.93.---agosto..
Олексій Приймак: Что они так к ней прицепились. Чем их регионалы не устраивают, это та же оппозиция только в профиль. Им не все равно кто страну им в аренду сдаст. Мы для них - это очередной рынок сбыта ничего большего, непонятно почему нас так в это болото власти тянут.
непонятно, так и не задумывайся:))
IP: 89.209.90.---Виктор Донков..
Достаточно вспомнить как мурло упало как подкошенное когда в него бросили яйцо.Бык по виду упал замертво,трусливая морда,армию телохранителей нанял.Тимоху боится больше смерти,ведь президентство у неё украл,фальсификациями на Донбассе,каруселями,вбросами,голосованием на дому,мёртвыми душами.А помнит как Юлька у Кучмы все льготы забрала и заводик у его зятя Пинчука и его болезного косатая оставит без Межигорья.
IP: 174.114.184.---stork..
Олексій Приймак: Что они так к ней прицепились. Чем их регионалы не устраивают, это та же оппозиция только в профиль. Им не все равно кто страну им в аренду сдаст. Мы для них - это очередной рынок сбыта ничего большего, непонятно почему нас так в это болото власти тянут.
Не треба косити під дурня. Добре знаєш, що за кількістю вкраденого з шайкою Януковича ніяка сила конкурувати не може. Те ж стосується і кількості порушень Конституції та Законів. Розраховуєш, що недолугий народ прийме тебе за свого? Таких залишилось мало. Надто багато ви набрехали людям.
IP: 46.201.117.---Валерий Рок..
Ну сколько можно уговаривать этого дебила?
IP: 89.79.83.---dromf..
Новый УК приняли а значит среагировали согласно международным Конвенциям. ВСУ не рассматривает иски, которые не соответствуют опубликованному решению ЕСПЧ. Хартия по правам человека выполнена, бывшего заключенного Луценко, который подал прошение о помиловании отсидев срок что предусматривает рассмотрение его дела о помиловании был освобожден условно-досрочно. Все остальное политиканство исходящее от тех, кто не хочет нести юридическую ответственность еще со времен ЕЭСУ.
Усі коментарі