Герега погрожує, що без міськради кияни будуть сидіти з холодними батареями

П'ятниця, 27 вересня 2013, 11:17

Запланована на 2 жовтня сесія Київради має відбутися, щоб столиця підготувалася до опалювального сезону.

Про це заявила секретар Київради, виконуюча обов'язки глави Київради Галина Герега в інтерв'ю газеті "Факти і коментарі".

Вона запевнила, що депутати "зосередяться виключно на життєво важливих для міста темах".

"На порядку денному є проекти рішень, що стосуються землі та власності, але їх небагато. В основному мова йде про продовження договорів оренди, розгляд протестів прокурора, скасування раніше прийнятих рішень", - уточнила Герега.

"Крім того, ми повинні в найкоротші терміни завершити підготовку міста до опалювального сезону. Необхідно виділити гроші на закінчення будівництва та реконструкції цілої низки об'єктів інженерної інфраструктури: колекторів, котелень, транспортних вузлів", - заявила вона.

"Якщо робота Київради буде заблокована, сотні тисяч киян можуть залишитися без зарплат і тепла. Ми не зможемо нормально підготуватися до зими, у разі необхідності ліквідувати аварії на тепломережах. А значить, у деяких будинках можуть охолонути батареї", - уточнила секретар Київради.

Вона повідомила, що "місто очікує субвенцію з держбюджету, яка призначена для виплати заробітних плат бюджетникам, для розрахунків за теплоносії, медикаменти, харчування, для соціальних виплат".

"Освоїти ці гроші можна тільки після відповідного рішення Київради", - запевнила вона.

Опозиція обіцяє не дати Київраді працювати, так як її повноваження закінчилися 2 червня.

19 серпня Київрада провела позачергове засідання всупереч заявам опозиції про те, що вона нелегітимна.

Під будівлею Київської міської держадміністрації і Київради тоді мітингували бюджетники, зібрані владою, і прихильники опозиції. Люди лізли всередину через вікно.

Тоді між представниками опозиції та працівниками "Беркута" відбулися зіткнення. Кілька народних депутатів отримали ушкодження від правоохоронців, зокрема: Степан Кубів ("Батьківщина") , Едуард Леонов ("Свобода") та Роман Чернега ("Удар").

Українська правдаpowered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!