У Полтаві знизили тарифи. Азаров розповів, як приводив до тями мера

П'ятниця, 27 вересня 2013, 17:15

Глава Полтавської міськради Олександр Мамай своїм рішенням призупинив підвищення тарифів на утримання житла.

Про це Мамай заявив в ході переговорів з мітингувальниками, коментуючи штурм жителями Полтави будівлі міськради.

"Рішення призупинено моїм вольовим рішенням", - цитують чиновника "Українські новини".

Мер запевнив протестувальників, що дав доручення начальнику комунального підприємства "ЖЕО № 2" Олександру Ландару більше не розсилати полтавцям повідомлень про підвищення і цифр нових тарифів.

Позачергова сесія міськради, яка закріпить його рішення, зі слів мера, буде скликана через тиждень-півтора.

За даними свідків розмови, Мамай пішов на поступки протестуючих після того, як по телефону поспілкувався з головою облдержадміністрації Олександром Удовіченко.

Прем'єр Микола Азаров на своїй сторінці в мережі Facebook написав, що "питання у Полтаві, безумовно, вирішилося б і без застосування силових методів, які я категорично відкидаю і вважаю неправильними".

"Кілька днів тому глава обладміністрації Удовиченко був запрошений на засідання Кабміну, де йому було доручено вжити всіх необхідних заходів для приведення у почуття пана Мамая - мера Полтави, і виконання рішення уряду про тарифи", - уточнив Азаров.

"Пан Удовиченко дав обіцянку на засіданні уряду виконати це доручення. Відповідні доручення були дані і іншим відомствам і міністерствам. І безумовно, це рішення буде виконано, і тарифи будуть переглянуті", - пообіцяв прем'єр.

"І для цього зовсім не потрібно було штурмувати міськраду, потрібно було просто проінформувати людей про це. Швидше за все, зіграла свою роль провокація з боку окремих політиків, які хотіли заробити дешеву популярність на людській біді. Людям треба звертати на це увагу. А нам, звичайно, необхідно своєчасно інформувати нашу громадськість", - зазначив він.

"Особливо сумно, що в ініціюванні штурму зіграли свою роль народні депутати, які по ідеї повинні були не кулаками махати, а, використовуючи свій статус, домагатися вирішення питань законним шляхом, адже відповідати за все це доведеться простим людям, а не їм", - підсумував він.

У п'ятницю в Полтаві жителі міста штурмували міськраду з вимогою знизити комунальні тарифи.

Українська правда

powered by lun.ua