Головою політради партії Ющенка стала його прес-секретар

Субота, 28 вересня 2013, 14:44

Головою політради партії "Наша Україна" обрано Ірину Ванникову. 

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на прес-службу партії.

Відповідне рішення було ухвалено 28 вересня під час засідання політради, в якому взяв участь лідер партії, президент України (2005-2010 рр.) Віктор Ющенко.

В ході засідання президія партії запропонувала обрати головою політради "Нашої України" Ванникову, пропозицію одностайно підтримали 46 присутніх членів політради.  Загалом до політради входить 68 членів.

"Ми маємо активно брати участь у політичному житті країни. Зараз Україна переживає відповідальний момент - підготовку до підписання угоди про асоціацію. Євроінтеграція завжди була нашою провідною метою. Ми повинні зробити все, щоб угоду було укладено, а європейські цінності отримали підтримку широких кіл громадськості України", - заявила Ванникова.

За її словами, вступ України до ЄС залишається стратегічною метою партії.  На думку Ванникової, необхідно оновити програму партії, врахувати попередні помилки та розробити ефективніший механізм для активного діалогу з громадськістю.

Як відомо, Ванникова обіймала посаду прес-секретаря третього президента України (2005-2010рр) Віктора Ющенка.

До Ванникової посаду голови політради обіймав Зіновій Шкутяк, який був призначений на початку 2013 року після розколу в "Нашій Україні".

У лютому політрада партії звільнила Сергія Бондарчука з посади голови політради.   У березні опоненти Ющенка на чолі з Бондарчуком провели з'їзд, на якому за рішення про саморозпуск партії проголосували 267 з 289 делегатів. 

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...