Адвокат Дрижака каже, що є ще й "неназвані" ґвалтівники

Четвер, 10 жовтня 2013, 16:38

До зґвалтування мешканки Врадіївки Ірини Крашковой причетні особи, які не фігурують в матеріалах провадження.

Про це заявив адвокат обвинуваченого Євгена Дрижака Володимир Клименко під будівлею суду, пише "Інтерфакс-Україна".

"На мою думку, до даного злочину безумовно причетний Рабіненко (обвинувачений у побитті таксист Михайло Рабіненко - ред.), а також причетні інші особи, яких Рабіненко, з невідомих мені причин, не хоче називати", - заявив Клименко.

Також він заявив, що захистом підсудних "дійсно зібрано достатньо фактів повної непричетність Поліщука (підозрюваний екс-міліціонер Дмитро Поліщук – ред.) і Дрижака".

"Докази звинувачення будуються на розбіжностях показів Крашковой і Рабіненко. Так, Крашкова і Рабіненко вказують різні місця, де, нібито, було скоєно зґвалтування. Крашкова розповідає, що її ґвалтували в машині, а Рабіненко розповідає, що зґвалтування сталося на асфальті", - заявляє Клименко.

Клименко також заявив, що о 2.43 тієї ночі Рабіненко перебував у зовсім іншому місці, від якого до місця, де знайшли Крашкову більше 45 хвилин їзди.

Ці дані він, нібито, отримав завдяки технічним даними вишки зв'язку мобільного оператора.

Крашкова цю інформацію спростовує, кажучи, що ніхто не називав точного часу.

Також постраждала знову розповіла, що адвокати обвинувачених поводяться нетактовно, "натискаючи" на свідків під час допиту.

Жоден з підсудних у скандальній справі про згвалтування мешканки Врадіївки Ірини Крашкової не вважає себе повністю винним.

Мешканку Врадіївки Ірину Крашкову жорстоко побили та згвалтували.

За підозрою у її згвалтуванні були затримані два міліціонери і таксист. Третій міліціонер, на котрого вказав Крашкова, зумів утекти.

1 липня близько 1000 жителів Врадіївки вийшли на мітинг з вимогою покарати винних, в ході якого стався штурм райвідділу.powered by lun.ua