Помилування Тимошенко можуть розглянути в четвер?

Понеділок, 21 жовтня 2013, 09:17

Опозиція розробляє свій проект для виїзду екс-прем'єра Юлії Тимошенко на лікування в Німеччину, а питання про її помилування може бути розглянутий уже в четвер.

Про це пише газета Комерсант-Україна

Обговорити ситуацію, пов'язану з виїздом Юлії Тимошенко за кордон, в опозиції планують у понеділок о 9.00 на ранковому засіданні фракції "Батьківщина".

"Наш хлопці всі вихідні займалися розробкою власного законопроекту на цю тему. Що ми будемо робити — вирішимо вранці на засіданні фракції. У понеділок я зустрінуся із президентом Чехії, крім того, для нас важливо, що Патрік Кокс і Олександр Квасьневський повертаються в Україну",— заявила депутат Олександра Кужель. 

Тим часом, питання звільнення Юлії Тимошенко на підставі клопотання місії Патріка Кокса й Олександра Квасьневського може вирішитись вже в четвер.

"Це питання ще не розглядалося на засіданні комісії при президенті з питань помилування. Найближче засідання комісії призначене на 24 жовтня",— повідомив член комісії народний депутат від Партії регіонів Сергій Гриневецький. powered by lun.ua