Гримчак ще не поговорив з Луценком і має свої пропозиції

П'ятниця, 25 жовтня 2013, 11:39

Кандидат в депутати по 223 округу Юрій Гримчак заявляє, що поки не мав розмови з його колишній однопартійцем і екс-міністром внутрішніх справ Юрієм Луценком.

Про це він сказав в інтерв’ю газету Україна Молода.

"Ми ще не зустрічалися. Думаю, йому спочатку слід таки поговорити з Турчиновим, а вже потім зі мною. Хоча коли ти йдеш на такі кроки, то дуже тяжко переконати людину цього не робити. Власне, майже неможливо", - сказав він.

Відповідаючи на питання, чи не було у нього бажання приєднатися до Луценка і до його тепер уже "Третьої республіки", він сказав:

"А я не можу сказати, що я не приєднався. У мене є свої пропозиції щодо "Третьої республіки", вони обговорюються".

Гримчак також повідомив, що ще влітку написав заяву про вихід з Батьківщини.

"Я ж іще влітку написав заяву про вихід із партії "Батьківщина". Щоправда, тоді я лежав у лікарні і відправив свою письмову заяву поштою. Після того мені казали: "Ну що ж ти з "Батьківщини" вийшов, а зі списків — ні?". Довелось і це зробити", - сказав він.

"А для того треба було вибрати час, поїхати в ЦВК, написати заяву, це ж ціла процедура", - додав він.

Відповідаючи на питання чи погоджується він з твердженням, що з Турчиновим неможливо вести діалог, Гримчак сказав:

"Так це не тільки Турчинова стосується, а й Яценюка, нашої двоголової опозиції в цілому... Не хочуть, не можуть, не вміють вести діалог — назвіть це, як хочете"

"Ви ж чули про ПРП і "Фронт змін"? Враження таке, що там "хто не з нами, той проти нас", а "з нами" — не так уже й багато людей, і вороги в них не тільки навкруги, а й усередині", - сказав він.