Мер Ужгорода "накапав" міліції на ужгородських школярів

Середа, 30 жовтня 2013, 12:07

Міський голова Ужгорода Віктор Погорєлов просить міліцію притягнути до відповідальності осіб, які організували мітинг проти відміни шкільних канікул.

Про це у середу пише портал "Закарпаття онлайн".

29 жовтня 2013 року о 18.45 год. в Ужгородський МВ УМВС через секретаріат надійшов лист від Погорєлова В.В.

У ньому він просить перевірити інформацію щодо правопорушень з боку групи осіб в кількості 200-300 дітей до 18 років, які "28 жовтня 2013 року о 09.15 год. заважали громадянам міста у безперешкодному доступі до адміністративної будівлі Ужгородської міськради на площі Поштовій в м.Ужгород, закидали адміністративну будівлю Ужгородської міської ради сміттям та продуктами харчування".

Також Погорєлов просить встановити осіб, причетних до організації вказаних порушень громадського порядку і вжити відповідних заходів реагування згідно з чинним законодавством.

Сайт "Мукачево.net" повідомляє, що на даний час правоохоронці збирають інформацію щодо організаторів стихійного мітингу, аби притягнути їх до передбаченої законом відповідальності за порушення громадського порядку.

Дана подія попередньо кваліфікується  за ознаками ст.293 КК (групове порушення громадського порядку), за що передбачено штраф до 850 гривень, або арешт на строк до півроку. Триває розслідування.

Водночас про жодні репресії до самих учнів, які були учасниками подій довкола мерії, не йдеться. Про це повідомили в СЗГ УМВС України в Закарпатській області.

У вівторок троє батьків, чиїх дітей рішенням Погорєлова в п'ятницю пообіді несподівано позбавили осінніх канікул, подали заяви у прокуратуру на незаконність цього документу, прийнятого з порушеннями чинного законодавства.

28 жовтня мер Ужгорода Погорєлов пообіцяв, що дітей, які пропустять навчання, не каратимуть.powered by lun.ua