Львівські журналісти "зафукали" Сала в присутності Вілкула

Четвер, 31 жовтня 2013, 18:44

Львівські журналісти зустріли новопризначеного голову Львівської обласної держадміністрації Олега Сала вигуками "Ганьба!" і "Сало - на нари!".

Після того, як віце-прем'єр-міністр Олександр Вілкул зачитав указ президента, декілька десятків журналістів, що зібралися в сесійній залі на представлення нового голови облдержадміністрації, почали скандувати "Ганьба!" і "Сало - на нари!", а також ляскати в долоні, передає "Інтерфакс-Україна".

Така реакція журналістів викликана діями Сала під час президентської кампанії 2004 року, коли він перебував на посаді начальника ГУМВС у Львівській області. Зокрема, його підозрюють у підкиданні боєприпасів в офіси студентських організацій Львова, а також у бездіяльності під час розслідування підпалу газети "Поступ".

Те саме повторилося, коли Сало вийшов на трибуну для виступу. Незважаючи на крики та оплески, Сало продовжив свій виступ і заявив, що його команда буде працювати "чесно і справедливо".

У свою чергу колишній голова Львівської ОДА Віктор Шемчук побажав своєму наступнику "працювати не гірше, ніж команда попередників".

Як відомо, президент призначив Олега Сала губернатором Львівщини.

У листопаді 2005 року Львівська облрада дала згоду на взяття його під варту і притягнення до кримінальної відповідальності як депутата облради.

Проти Сала були порушені 2 кримінальні справи: "перешкоджання здійсненню виборчого права з використанням службового становища" і "зловживання владою або службовим становищем". Після цього він був оголошений у міжнародний розшук.

Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко заявив, що призначення керівником Львівщини Олега Сала є знаком, що влада налаштована на нечесні президентські вибори.powered by lun.ua