Виконавчий директор ІМІ заявила в міліцію про погрози і злам комп'ютера

Середа, 9 жовтня 2013, 13:30

Виконавчий директор Інституту масової інформації Оксана Романюк подала заяву про злочин до міліції щодо відкриття кримінального провадження за фактом погроз і порушення її права на приватність.

Про це вона повідомила "Телекритиці" у середу.

За її словами, здійснено незаконне втручання до її домашнього комп'ютера, оприлюднено особисте листування.

"Я отримувала особисті погрози від сайту "Українська кривда", невідомі погрожують оприлюднити все моє листування. Я розцінюю це як тиск на мене і мою сім'ю. Крім того, я вважаю, що це безпрецедентна широкомасштабна кампанія проти громадських активістів і незалежних журналістів. І як складова цієї кампанії - кіберкілерство".

Виконавчий директор ІМІ повідомила, що вона звернулася до міжнародних організацій, посольств, і вимагає негайного скликання Міжвідомчої робочої групи, яку очолює прес-секретар президента Дарка Чепак

"Інакше цей тиск триватиме й надалі. Оскільки автори публікацій на УК недвозначно попередили, що й далі викладатимуть матеріали про громадських активістів і журналістів", - зазначила Романюк.

Раніше "Українська правда" заявляла про кампанію дискредитації незалежних ЗМІ та масштабні провокації з використанням значних матеріальних ресурсів і спецслужб.powered by lun.ua