ЦВК знищить відео з виборів, щоб влада "замела сліди" - Батьківщина

Неділя, 10 листопада 2013, 15:53

Рішення Центрвиборчкому про знищення відеозаписів з парламентських виборів 2012 року є "бажанням режиму Януковича замести сліди грубих виборчих порушень".

Про це йдеться у заяві ВО "Батьківщини", повідомляє прес-служба партії.

"Рішення ЦВК знищити інформацію, отриману за допомогою системи відеоспостереження, спричинене не намаганням комісії виконати закон, а бажанням режиму Януковича замести сліди грубих виборчих порушень", - заявляють в "Батьківщині".

"Режим прагне уникнути в майбутньому покарання за фальсифікації, неможливе зараз, поки замовники залишаються при владі. В Україні ніколи не буде по-справжньому чесних виборів, поки кожен член виборчої комісії, від центральної до дільничної, не відчує неминучості відповідальності за щонайменші зловживання під час підрахунку голосів, рівно як і під час інших етапів кампанії", - додають автори заяви.

Разом з тим "недоторканість відеоархіву є настільки важливою, що в "Батьківщині" готові допомогти ЦВК зберегти відеозаписи з парламентських виборів 2012 року".

"Наразі це застереження є особливо актуальним для членів окружних та дільничних комісій в п’яти округах, де 15 грудня відбудуться вибори народних депутатів", - пояснили в партії.

Як відомо, 6 листопада глава Центральної виборчої комісії Михайло Охендовський заявив, що встановлення системи відеоспостереження у окружних та дільничних виборчих комісіях не виправдалося.

8 листопада ЦВК ухвалила рішення про знищення  відеозаписів, зроблених на виборах народних депутатів 28 жовтня 2012 року. З цією метою створено комісію зі знищення даної інформації та доручено виконати рішення ЦВК до 15 листопада.

Українська правда powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!