Поки у ВР ламають голову про лікування Тимошенко, Ляшко вирішив її відпустити

Вівторок, 12 листопада 2013, 14:05

Депутат Олег Ляшко пропонує звільнити екс-прем'єра Юлію Тимошенко без будь-яких умов.

Відповідний законопроект він зареєстрував у Верховній Раді у вівторок.

"Звільнити від подальшого відбування покарання Тимошенко Юлію Володимирівну, 1960 року народження, екс-прем'єра України, засуджену за частиною 3 статті 365 Кримінального Кодексу України до семи років позбавлення волі із забороною займати державні посади терміном до трьох років за рішенням Печерського районного суду міста Києва від 11 жовтня 2011 року", - сказано у проекті закону.

Як мета у проекті зазначається "забезпечення інтеграції України в європейський  політичний, економічний,   правовий   простір, а також забезпечення необхідних умов для підписання Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС, на виконання рішення Європейського суду з прав людини".

"Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування", - сказано в проекті.

"Прийняття цього Закону не потребує додаткових видатків з Державного бюджету України", - йдеться у пояснювальній записці.

"Результатом прийняття цього проекту буде підписання Україною Угоди про асоціацію з Європейським Союзом", - також сказано у документі.

Як відомо, робоча група намагається знайти компромісний варіант законопроекту щодо лікування ув’язнених за кордоном для лікування Тимошенко у Німеччині.

Опозиція і влада станом на вечір понеділка розходилася по 12 пунктах з 25 в анкеті, яку запропонувала регіонала Богословська для напрацювання єдиного проекту.

Українська правдаpowered by lun.ua