Пилипишин таки пішов на вибори, обіцянки не дотримався

П'ятниця, 15 листопада 2013, 09:11

Віктор Пилипишин, який минулого року не зміг потрапити до Верховної ради, подав документи на реєстрацію у довиборах до 223 округу.

Про це "Українській правді" повідомили у прес-службі ЦВК.

"Так. Він подав документи вчора. Десь в районі 20 години "з копійками", - повідомили у прес-службі.

У ЦВК також нагадали, що 14 листопада ЦВК о 24 годині вечора завершила прийом документів від кандидатів в депутати.

"Тепер, за законом, ЦВК має 5 днів на розгляд поданих документів і прийняття відповідного рішення", - додали у прес-службі.

Раніше екс-кандидат у депутати по 223 округу на виборах 2012 року заявив, що піде на перевибори тільки після рішення суду.

"Я офіційно заявляю, що не скористаюся своїм правом бути обраним 15 грудня, якщо не одержу слушне рішення суду. Залишилося кілька днів", - писав тоді Пилипишин.

Між тим рішення суду досі немає, а наступне засідання має відбутися цього дня о 14:30.

Як відомо, Пилипишина судять за рішення прийняті ним на посаді глави Шевченківської рай адміністрації Києва.

Він звинувачується в перевищенні влади і службових повноважень, які заподіяли збитки громаді на суму понад 15 мільйонів гривень, а саме - в незаконних діях щодо відчуження нерухомого майна.

Юрій Левченко від "Свободи" був конкурентом Пилипишина на виборах у Верховну Раду по 223-му мажоритарному округу, переміг "свободівець", однак ЦВК не визнала результати виборів.

Під час підрахунку голосів у комісії відбувалися блокування роботи, беркут, використання сльозогінного газу. Свобода заявляла про спроби сфальсифікувати протоколи.

Українська правдаpowered by lun.ua