Дах Азарова убезпечать від пожежі за чверть мільйона

П'ятниця, 15 листопада 2013, 10:47

Дерев’яні конструкції даху Будинку Уряду оброблять з метою вогнезахисту за 224 тисяч гривень.

Про це повідомляють "Наші гроші" з посиланням на "Вісник держзакупівель".

Відповідну угоду 1 листопада підписали управління адміністративних будинків Господарсько-фінансового департаменту Секретаріату Кабінету міністрів України та ТОВ "Виробниче Об’єднання "Український пожежний дім".

Фірма киянки Олени Науменко зі статутним капіталом 1 тисячу гривень має впродовж двох тижнів розробити проект надання послуг з вогнезахисної обробки та виконати самі роботи на даху Будинку уряду.

На тендер було подано шість заявок, дві з яких були дешевшими від переможця. Вони були відхилені через формальні претензії до наявності усіх довідок.

У тому числі свої послуги за 172 тисяч гривень пропонував Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області.

Однак заявку державної структури відхилили через відсутність "документально підтверджених відомостей щодо забезпечення охорони транспортних засобів, що буде використовуватися на об’єктах замовника, від доступу до них сторонніх осіб у неробочий час".powered by lun.ua