Росія планує убезпечитися від в'їзду іноземців з судимістю

П'ятниця, 15 листопада 2013, 11:16

У Держдумі пропонують не видавати дозвіл на тимчасове проживання іноземцям, засудженим за злочини на території РФ або за її межами.

Відповідний законопроект зареєстрований у базі документів нижньої палати і направлений на розгляд голові Держдуми.

Автор документа, депутат від фракції "Єдина Росія" Михайло Старшинов, пропонує внести поправки до федерального закону "Про порядок виїзду з Російської Федерації та в'їзду в Російську Федерацію" і до закону "Про правове становище іноземних громадян у Російській Федерації".

Законопроект встановлює, що термін тимчасового перебування в РФ іноземного громадянина, що прибув в безвізовому режимі, не може сумарно перевищувати 90 діб протягом кожного періоду у 180 діб.

Як відомо, у серпні 2013 року у Росії набрали чинності закони "Про внесення змін до окремих законодавчих актів РФ" та "Про внесення змін до окремих законодавчих актів РФ з метою вдосконалення міграційного законодавства і відповідальності за його порушення".

Так, згідно з документами, на територію РФ не пускатимуть іноземців, які два і більше рази протягом 3 років притягувалися до адміністративної відповідальності на території країни.

Окрім того понад 200 тисячам іноземців, які порушили російські закони, з початку поточного року заборонено в'їзд до РФ. Матеріали про заборону в'їзду ще 120 тисячам іноземних громадян в даний час перебувають на розгляді.

Українська правда powered by lun.ua