У Києві під час конфлікту забудовників і жителів загинула людина

Середа, 20 листопада 2013, 14:12

У середу о 5 ранку через сутичку між місцевими жителями й забудовниками у Києві загинув 60-річний пенсіонер.

Про це повідомляють Коментарі з посиланням на місцеву активістку Людмилу.

На вул. Булгакова, 9 місяців тому спалахнув будівельний скандал у зв'язку із захопленням зеленої зони.

Не дуже давно кияни зуміли вигнати рейдерів і "тітушок" зі своєї території.

 

Однак у середу близько двохсот молодиків спортивної статури, озброєних арматурами й залізними ломами, намагалися встановити паркан на зеленій зоні.

 "Близько двохсот так званих забудовників намагалися захопити зелену територію, за яку ми "воюємо" уже не вперше", - розповіла активістка Людмила.

"Звичайно, наші жителі одразу ж вийшли посередині ночі на вулицю, щоб протистояти захопленню території. Якщо раніше все обходилося словесними перепалками, цього разу один з їхніх ватажків закликав "брати палицю і всіх бити". Одному з жителів розбили голову, нанесли тяжкі тілесні ушкодження. Його госпіталізували медики", - розповіла Людмила.

За словами жінки, під час чергової силової атаки на місцевих жителів загинув її сусід – 60-річний пенсіонер Павло.

Всі фото Коментарів 

"Поки ми шукали документи, які хотіли показати міліції, Павло побіг до натовпу. Деякі з очевидців стверджують, що чоловіка серйозно побили "тітушки". Ми викликали медиків, однак було вже пізно – Павло помер", - розповідає жінка.

Тим часом у міліції заявили, що тілесних ушкоджень на тілі загиблого не знайшли.

"Чоловік спостерігав за зіткненням, а по дорозі додому йому стало зле. Зовнішніх тілесних ушкоджень не виявлено. До того ж раніше в нього були проблеми із серцем. Зараз триває досудове слідство. Остаточних висновків судмедекспертизи ще немає", - повідомила прес-офіцер міліції.powered by lun.ua