Львівська міськрада вимагає звільнити Азарова. На євромайдані там вже тисячі людей

000
П'ятниця, 22 листопада 2013, 19:12

Львівська міськрада вимагає від президента Віктора Януковича звільнити прем'єр-міністра Миколу Азарова та підписати угоду про асоціацію з Євросоюзом.

Відповідну заяву було ухвалено в п'ятницю на позачерговому засіданні Львівської міськради.

За проект такого рішення проголосували 66 депутатів із 67, що перебували в залі. Загалом у Львівській міськраді 90 депутатів.

У тексті заяви, зокрема, сказано: "Ми, депутати Львівської міської ради, обурені рішенням Кабінету Міністрів України про призупинення процесу підготовки до укладення угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Розцінюємо це як зраду національних інтересів президентом України Віктором Януковичем та прем'єр-міністром Миколою Азаровим. Влада підписала собі вирок - вона не європейська і не українська".

У свою чергу міський голова Львова Андрій Садовий після сесії сказав журналістам, що рішення уряду викликало у Львові шок, і мешканці міста рішуче налаштовані на підписання угоди про асоціацію.

Крім того, в п'ятницю у будівлі обласної ради відбулося засідання, під час якого було створено координаційну раду представників органів місцевого самоврядування, політичних партій та громадських організацій, яка курируватиме дії всіх згаданих структур для проведення масових акцій на захист євроінтеграції України.

Як повідомив голова Львівської облради Петро Колодій, головними завданнями цієї координаційної ради стане координація дій із забезпечення транспортом і перевезення людей до Києва на мітинг на підтримку євроінтеграції 24 листопада, а також проведення в містах і районах Львівської області позачергових або чергових сесій, де буде ухвалено заяви на підтримку євроінтеграції.

Станом на 19:10 у центрі Львова, за даними учасників мітингу, зібралося близько 3 тисяч людей на підтримку підписання угоди асоціацію з ЄС. Пряма трансляція євромайдану у Львові.

Інтерфакс-Україна, Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua