Міліція Миколаєвщини: Ніякого розгону євромайдана не було

Субота, 23 листопада 2013, 18:18

Міліція не розганяла евромайдан і не била учасників мітингу в Миколаєві.

Про це заявив начальник УМВС України в Миколаївській області полковник Юрій Сєднєв, повідомляє "Преступности.НЕТ".

На думку Сєднєва, ніякого розгону не було, а людям давали можливість провести мітинг.

При цьому начальник облУМВС назвав це провокацією і нагнітанням ситуації напередодні виборів на 132 окрузі.

"Розгону ніякого не було, це неправда. Давали можливість провести мітинг і, скажімо так, висловити свою думку з даного приводу (відмови уряду від асоціації з ЄС). Плакати, які висловлювали думку, вони на місці, їх ніхто не чіпав, людей ніхто не чіпав", - зазначив Седнєв.

Фото НикВести
Фото "НикВести"
Фото Преступности.НЕТ
Фото "Преступности.НЕТ"

"Конфліктів не буде, які спеціально спровоковані .... І вони більше, я думаю, спровоковані саме в цю передвиборчу кампанію, більше для цього зроблено", - сказав Сєднєв.

Також глава облУМВС заявив, що міліція під час подій на площі Леніна діяла законно і не побачив нічого незаконного в тому, що співробітники міліції знесли три намети, один з яких був приймальнею нардепа від ВО "Батьківщина" Ігоря Бриченка.

Фото з сайта Преступности.НЕТ
Фото з сайта "Преступности.НЕТ"
 

"Приймальня народного депутата в наметі, який нижче пояса? Народний депутат прийматиме на колінах або лежачи? Намет, який на одну людину і нижче, де може людина тільки на колінах зайти - і це приймальня? Давайте не будемо пересмикувати моменти", - заявив Сєднєв.

Депутати облради від ВО "Батьківщина" Оксана Янішевська і Вадим Меріков написали заяву в міліцію з приводу знесення наметів-приймалень.

Як відомо, напередодні міліція спробувала силою розігнати мітинг прихильників європейської інтеграції в Миколаєві.

Після того, як активістам вдалося вперше дати відсіч правоохоронцям, на площу Леніна в Миколаєві направили додаткові наряди міліції.