Фюле: ЄС лишає вікритими двері для України

Неділя, 24 листопада 2013, 14:52

Зобов'язання ЄС модернізувати Україну незмінні, двері відкриті.

Про це заявив комісар ЄС з розширення і політики сусідства Штефан Фюле на своїй сторінці у Twitter.

У своїй статті для ZN.UA Фюле підкреслює: ЄС залишається рішуче налаштованим у своєму прагненні перевести відносини між ЄС і Україною на новий рівень, відкриваючи нові можливості завдяки зміцненню свобод та добробуту.

"Чітким вираженням нашої спільної волі та рішучості зблизитися і розвивати дедалі глибші зв'язки була підготовка Угоди про асоціацію. Однак минулого четверга українська влада вирішила по-інакшому. Ми взяли до відома рішення Уряду України призупинити процес підготовки до підписання Угоди про асоціацію між ЄС та Україною", - зазначив Фюле.

"Роз'яснення цього рішення дає чітко зрозуміти, що його було ухвалено з міркувань нацбезпеки України, а також обґрунтовано бажанням відновити втрачені обсяги торгівлі з Російською Федерацією та іншими членами СНД і Митного союзу", - додав єврокомісар.

За його словами, також зрозуміло, що "цей крок є відповіддю на серію заходів РФ , які призвели до різкого скорочення двосторонньої торгівлі і завдали економічних труднощів багатьом українським громадянам".

"ЄС буде готовий відновити підготовку до підписання Угоди про асоціацію, щойно Україна засвідчить свою готовність відновити свій рух до політичної асоціації та економічної інтеграції з ЄС заради блага своїх громадян. Двері до підписання Угоди про асоціацію залишаються відкритими у майбутньому, щойно буде створено відповідні умови", - заявив Фюле. 

Українська правда powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!