Студенти Університету Шевченка приєднались до страйку

Вівторок, 26 листопада 2013, 11:37

Студенти Київського національного університету оголосили попереджувальний страйк і приєдналися до студентів Києво-Могилянської академії.

Про це повідомляє кореспондент "Української правди".

За інформацією, 1500 студентів КНУ приєднались до страйкуючих студентів Могилянки. Вони об'єдналися біля пам'ятника Шевченку і планують вирушити на Європейську площу, де триває безтрокова акція протесту проти згортання євроінтеграції. Також до них приєдналися близько 50 студентів Львівського національного університету, які автобусом дісталися до Києва.

 Фото з Facebook

Згідно з данними, студентів відпустив ректорат. Страйк оголошено офіційно.

В той же час журналістка Наталія Соколенко повідомляє, що студентам Інституту міжнародних відносин при КНУ заборонили страйкувати.

За словами студентів, директор КІМВ Валерій Копійка "пресує і не відпускає" їх з пар

Студенти звернулися за допомогою до голови всеукраїнської молодіжної громадської організації "Молодь Демократичного Альянсу" Анастасії Шемчук.

Як повідомлялося, студенти Національного університету "Києво-Могилянська академія" оголосили про початок страйку 26 листопада.

Крім того, про страйк оголосили студенти Ужгородського національного університету.

Акції протесту і мітинги розпочалися в Україні 21 листопада після ухвалення Кабміном розпорядження про призупинення підготовки до укладення угоди про асоціацію з ЄС.

25 листопада в Івано-Франківську студенти оголосили про безстроковий страйк.

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування