Хакери зламали сайт "Цензор"

252 перегляди
Вівторок, 26 листопада 2013, 13:56

Сайт Цензор станом на 18.40 відновив свою роботу.

Як повідомлялося, після хакерських атак на сторінки політичних діячів, зламали інформаційний сайт Цензор.

Про це Українській правді повідомив головред "Цензора" Юрій Бутусов.

"Сервери Цензора зламані, вся інформація знищена", - зазначив він.

"Знищена вся інформація серверів включаючи операційні системи. Сервери повністю виведені з ладу", - пізніше написав він у своєму Facebook.

"За дев'ять років роботи ми неодноразово зазнали ддос-атаки, неодноразово вживали спроби злому. Але щораз наші програмісти успішно справлялися із проблемами", - зазначив він.

"Зараз уперше зламана одночасно ціла система паролів і кодів, якою захищена база даних. Це могла зробити тільки команда, а можливо й не одна команда професіоналів. Це не рівень студента-ледаря, це робота колективу. Це явно не ініціатива якоїсь однієї приватної особи", - впевнений він.

"Я розглядаю атаку на "Цензор.нет" як чергову ланку в серії зломів комп'ютерної пошти журналістів і політиків, атак незалежних інтернет-ресурсів, блокування телефонних переговорів і поштових скриньок. Не сумніваюся, що злам був здійснений на політичне замовлення", - заявив Бутусов.

"У країні здійснюється широкомасштабний комп'ютерний бандитизм - без усякої протидії з боку компетентних органів - зокрема Служби безпеки України. І це наводить на думку, що це свавілля відбувається не просто з відома, але можливо й на пряме замовленнюяз боку окремих посадових осіб держави", - впевнений він. 

Як відомо, протягом неділі та понеділка на Українську правду також була скоєна хакерська атака.

Крім того, у вівторок вранці було зламано сторінки в соцмережах Віталія Кличка, речника Юрія Луценко – Лариси Сарган, та речника Юлії Тимошенко – Марини Сороки.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua