Євромайдан: Владу попереджено – подальше застосування сили лише провокуватиме протистояння

Субота, 30 листопада 2013, 16:22

Застосувавши силовий сценарій розгону Євромайдану, влада спровокувала українців на продовження акцій, які з заходів за євроінтеграції стихійно перетворюються на антивладні протести.

Про це йдеться в офіційній заяві організаційного комітету #Євромайдан'у, що розповсюджено на сторінці у Facebook.

Згідно із заявою, подальше застосування силових методів проти протестувальників буде лише провокувати протистояння.

На думку організаторів, застосування сили до мирних протестувальників – переважно студентів та молоді – "це спроба встановлення диктаторського режиму в Україні".

"Всі 9 днів – з 22 листопада - існування Євромайдану мітингувальники власноруч забезпечували безпеку та локалізували численні провокації, які робила влада з метою імітувати громадянські зіткнення", - підкреслюють організатори акції.

"Ми переконані, що такими діями влада делегитимізувала себе, оскільки вчинила незаконні та силові дії проти власного народу. Ми застерігаємо владу від подальших провокацій та репресій проти мітингувальників. Вся відповідальність за цю ситуацію лежить особисто на Вікторі Януковичу", - заявляють організатори євромайдану.

"Ми закликаємо міжнародну спільноту дати оцінку незаконним діям української влади, яка провокує силовий сценарій в Україні, аж до застосування індивідуальних санкцій проти тих представників влади, які відповідальні за порушення прав українців", - підкреслюється у заяві.

Українська правда powered by lun.ua