Азаров чекає, що Кокс-Квасьнєвський розкажуть ЄС про "не чорно-білу" Тимошенко

Субота, 9 листопада 2013, 16:49

Прем'єр-міністр Микола Азаров вдячний місії спостерігачів від Європарламенту  Пету Коксу та Олександру Квасьнєвському за об'єктивне інформування європейської спільноти щодо ситуації навколо екс-прем'єра України Юлії Тимошенко.

Про це Азаров заявив у Донецьку під час XXV конференції Донецької обласної організації Партії регіонів, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Спочатку вони (спостерігачі) приїхали в країну з чорно-білим сприйняттям - влада погана, вона ізолює свого політичного противника, який є білим і пухнастим", - зазначив Азаров. "Однак протягом тривалого часу вони ознайомилися з реальними матеріалами (справи Тимошенко), і їм самим стало зрозуміло, що ситуація абсолютно не чорно-біла. І вони цю позицію довели до європейської дипломатії. Це була велика справа", - розповів прем'єр.

За його словами, українській владі потрібні "об'єктивні люди, які, розібравшись у суті проблеми, змогли доволі об'єктивно це передати Європейському Союзу".

"Тепер нам ніхто вже не каже, за винятком окремих політиків, що там немає провини. Нині кажуть: "Давайте вже помилуємо". Але ж помилувати можна людину винну, невинну чого ж милувати? Тому та робота, яку провели наші партнери, є надзвичайно корисною. Ми її дуже цінуємо і поважаємо",- наголосив Азаров.powered by lun.ua