Третій пішов: Рудьковський вийшов із фракції "Регіонів"

Неділя, 1 грудня 2013, 11:10

Депутат Микола Рудьковський написав заяву про вихід із фракції Партії регіонів Верховної Ради.

Про це йдеться у його заяві, яку має у своєму розпорядженні "Українська правда".

"30 листопада я написав заяву про вихід із фракції Партії регіонів", - повідомив він.

"Як і більшість своїх співвітчизників я вважаю, що Україна - це Європа, тому мені соромно за події, які стались сьогодні на Майдані Незалежності", - уточнив він.

"Я переконаний, що усі причетні до кривавих подій сьогоднішнього ранку, повинні бути покарані за здійснені злочини і злочинну бездіяльність, незважаючи на чини і погони: виконавці злочинних наказів; ті, хто їх віддав; і ті, хто міг, але не перешкодив їх виконанню", - заявив Рудьковський. 

"Окрім того, міністр внутрішніх справ та уряд в цілому повинні понести за безпрецедентні в історії країни події відповідальність політичну і подати у відставку", - заявив депутат. 

"Ми як суспільство, незважаючи на відмінність політичних переконань, мови спілкування та регіону проживання, повинні в цей день продемонструвати єдність у несприйнятті насильства по відношення один до одного, і влади - до своїх громадян", - уточнив він. 

"Сьогодні як ніколи нам потрібно слідувати словам Митрополита Володимира "В піст головне - не їсти один одного", - підсумував Рудьковський.

Як відомо, у суботу з партії і фракції Партії регіонів вийшли Давид Жванія і Інна Богословська.

Вранці суботи з'явилась інформація, що після кривавого придушення демонстрації, глава Адміністрації Януковича Сергій Льовочкі подав у відставку.

Засудили дії міліції депутати ПР Сергій Тігіпко та Інна Бережна.

Українська правдаpowered by lun.ua