У МВС розповіли про кількість поранених вночі силовиків

Середа, 11 грудня 2013, 06:14

Під час розблокування центральних вулиць Києва, "внаслідок дій мітингувальників", отримали тілесні ушкодження 10 бійців внутрішніх військ.

Про це йдеться в заяві Міністерства внутрішніх справ.

"Станом на 4:00 ранку вже є інформація про отримання тілесних ушкоджень 10-ма військовослужбовцями внутрішніх військ", - повідомили у відомстві.

У повідомленні наголошується, що на Майдані Незалежності учасники акції "на чолі з народними депутатами від опозиції чинять опір представникам Державної служби надзвичайних ситуацій та працівникам комунальних служб під час виконання ними постанови суду про розблокування центру столиці".

Крім того, в прес-службі міністерства зазначають, що народні депутати та їхні помічники перешкоджають під'їзду комунальної техніки шляхом перекриття своїми автомобілями центральних вулиць Києва.

"Тривають силові протистояння мітингувальників із правоохоронцями, під час яких працівникам органів внутрішніх справ наносяться удари, у них вириваються засоби індивідуального оборони (щити, протиударні шоломи і т.д.)", - йдеться в повідомленні.

У міліції також закликали мітингувальників не піддаватися на провокації, не здійснювати правопорушень.

У відомстві пообіцяли адекватно реагувати на правопорушення в межах повноважень, наданих законом України "Про міліцію".

"Протиправні дії щодо відношенню до правоохоронців будуть кваліфіковані як організація масових заворушень", - підкреслили в міліції.

"Міліція поки не застосовує до мітингувальників сльозогінного газу та спецзасобів. Однак у МВС запевняють, що будуть адекватно реагувати на правопорушення в межах повноважень, наданих Законом України "Про міліцію", - йдеться в повідомленні.

Як відомо, очевидці повідомляли, що під час протистояння мітингувальників і силовиків вночі 11 грудня був використаний сльозогінний газ. Крім того, повідомлялося про постраждалих мітингувальників, проте їх кількість поки ніхто не підрахував.

Інтерфакс-Україна, Українська правдаpowered by lun.ua