Луценко закликав матерів забрати дітей із ВВ і академії МВС

Середа, 11 грудня 2013, 13:52

Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко закликав батьків забрати своїх дітей з внутрішніх військ і академії МВС.

Про це він сказав на брифінгу у середу.

Екс-міністр розповів, що вночі був серед тих, хто стримував правоохоронців, які намагалися відтіснити людей.

"Влада була і залишається підлою і аморальною. В перших шеренгах стояли студенти Академії внутрішніх справ України. Це діти", - зазначив Луценко.

"Користуючись нагодою, звертаюсь до матерів: заберіть своїх дітей! Їх використовують як м'ясо і кидають у м'ясорубку, щоб спровокувати введення надзвичайного стану в Україні", - сказав політик.

Він також навів приклад ставлення протестувальників до бійців ВВ, коли кілька з них опинилися відрізаними кількома сотнями маніфестантів:

"Мітингувальники зробили коридор, віддали їм втрачену амуніцію і пропустили назад у стрій. Це разюча різниця із тим, як поводилися беркутівці із нашою молоддю, як вони доганяли студентів по всьому Хрещатику і відбивали їм печінки".

"Оце і є різниця Майдану і банди, яка захопила владу в Україні", - зазначив Луценко.

Він ще раз звернувся до матерів солдатів внутрішніх військ і курсантів МВС:

"Виходьте на вулиці, приїжджайте в свої військові частини, в академію і забирайте своїх дітей. Звертаюсь також до курсантів і внутрішніх військ: виконувати злочинні накази Конституція не велить!".

Луценко нагадав правоохоронцям, що люди в формі присягали не Януковичу, а народу: "У нас крадуть державу. Всі, хто носить форму, до кінця тижня мають публічно задекларувати свою присягу".

Українська правдаpowered by lun.ua