Ляшко відрікся від своєї кандидатки за "розкол опозиції"

П'ятниця, 13 грудня 2013, 17:09

Кандидата у народні депутати у 223 окрузі Вікторію Шилову виключено з Радикальної партії Олега Ляшка, він проситиме ЦВК зняти її з виборів, призначених на 15 грудня.

Відповідну заяву Ляшка розповсюдила "Свобода", про це ж він сам повідомив у Facebook.

Це викликано тим, що Шилова "відмовилася виконувати рішення партії, спрямовані на консолідацію усіх опозиційних сил, а також відмовилась підтримувати узгодженого єдиного кандидата від опозиційних сил у 223-му окрузі Юрія Левченка".

Політрада Радикальної партії на терміновому засіданні 13 грудня вирішила звільнити Шилову з посади заступника лідера партії "за дії, що протирічать політиці партії, спрямованої на консолідацію опозиційних сил для боротьби з регіоналівським режимом" і виключити Шилову з лав партії за порушення її статуту та "зраду народу України".

Крім того, вирішено звернутися до Центральної виборчої комісії з вимогою скасувати реєстрацію Шилової кандидатом у депутати по 223-му округу "у зв’язку із відкликанням рішення про її висування суб’єктом висування – Радикальною партією".

"Радикальна партія ще раз підтверджує своє попереднє рішення про консолідацію опозиційних сил на виборах 15 грудня у 5-ти проблемних округах та закликає всіх виборців 223-го округу Києва прийти на вибори та підтримати єдиного узгодженого кандидата від опозиції  Юрія Левченка", - сказано в заяві.

А у Facebook Ляшко уже написав, що "Шилова більше не є кандидатом у народні депутати від нашої партії у 223-му окрузі Києва". 

 

Як повідомлялося 11 грудня, Ляшко вирішив повернутися до "Батьківщини", приєднавшись до її фракції у Верховній Раді.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!