В опозиції підозрюють, що працівники СБУ стануть виконавцями "теракту"

Неділя, 15 грудня 2013, 10:58

Сигнали про "мінування" об'єктів у Києві можуть перетворитися на реальний терористичний акт.

Про це під час брифінгу заявив нардеп від "Батьківщини" Андрій Кожем'якін, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Тривожні сигнали про так званих замінування київського метрополітену, аеропортів, інших об'єктів можуть перетворитися на реальний терористичний акт", - заявив він.

За словами нардепа, "не хочеться вірити в те, що виконавцями таких дій можуть бути співробітники спецслужб України, в даному випадку, СБУ. Про це я говорю небезпідставно".

Також Кожем'якін заявив, що такими об'єктами можуть стати станції метро, торгові центри, а також Майдан Незалежності, де проходить сам протест.

"Весь цинізм полягає в тому, що розробники цих ідей планують перекласти відповідальність на опозиційних політиків", - підкреслив нардеп і додав: ніколи в штабі опозиції не розглядалися заходи, які могли б завдати загрозу здоров'ю та життю громадян.

У зв'язку з цим депутат звернувся до керівництва СБУ з вимогою не дати можливості підлеглим "заплямувати офіцерську честь".

"Якщо ж побоювання опозиції підтвердяться, відповідальність буде покладена на нинішню владу і керівництво СБУ", - додав Кожем'якін.

Як відомо, на поточному тижні до правоохоронців кілька разів надходили повідомлення про мінування столичного метрополітену на центральних станціях - Майдан Незалежності, Хрещатик та Театральна. Вхід до метрополітену закривали на вхід та вихід, потяги слідували повз станції без зупинок. 

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: