"ЕРА" пояснила "емоційний зрив" оператора і просить ГПУ не втручатись

Понеділок, 16 грудня 2013, 11:44

ТРК "ЕРА" вважає заяву свого оператора про незгоду з редакційною політикою "емоційним зривом" і просить політиків і прокурорів не втручатись в роботу компанії.

Про це йдеться у заяві ТРК, наданій "Українській правді".

На каналі нагадали, що вони уже 12 років працюють в Україні і завжди намагались витримувати журналістські принципи.

"В різні важкі періоди історії нашої країни ТРК "ЕРА" завжди була на передовій. Ми можемо допустити окремі емоційні зриви наших колег, журналістів і операторів в соціальних мережах, оскільки ситуація в країні не адекватна та напружена", - йдеться в заяві.

"Але ми ніколи не допускали та не допустимо використання нас, як журналістів і як бренда ТРК "ЕРА", політиками, у власних нечистоплотних ігрищах", - заявили у ТРК.

"Розкручування" емоційного зриву оператора Романа Малка на каналі називають "політтехнологією", яка "не має нічого спільного зі свободою слова".

"Вважаємо запити народних депутатів спробою втягнути Генпрокуратуру в формування редакційної політики телекомпанії "ЕРА", - заявляють журналісти.

"Заявляємо, що ніякі народні депутати, голови комітетів Верховної Ради, які часто виступають в ефірі ЕРА, а також слідчі ГПУ, не будуть втручатися в редакційну політику ТРК "ЕРА", - застерегли в заяві.

Як відомо, оператор ТРК "ЕРА", який чомусь представився оператором Першого національного, заявляв у своєму Facebook, що канал викривлено висвітлює події в Україні і журналістів змушують перекручувати інформацію.

Українська правдаpowered by lun.ua