Опозиція впевнена, що у Пшонки неефективно вивчають кривавий розгін євромайдану

Вівторок, 17 грудня 2013, 14:55

Опозиційні депутати направили до Генпрокуратури запит з приводу неефективності розслідування застосування насильства проти учасників акцій протесту у Києві.

Про це розповів на брифінгу у прес-центрі штабу національного опору депутат фракції "Батьківщина", екс-начальник київської міліції Віталій Ярема.

За його словами, опозиція отримала додаткову інформацію щодо стану розслідування справ про побиття людей, зокрема, в ніч на 30 листопада, і дійшла висновку, що розслідування відбувається неефективно.

"Ми вимагаємо від генпрокурора реальних заходів щодо ізоляції цих небезпечних людей від суспільства і ці заходи мають бути пов'язані з арештом підозрюваних", - сказав Ярема.

Він також обурився тим фактом, що досі жодного підозрюваного у побитті людей не притягнуто до відповідальності, не заарештовано, не встановлено замовників цих подій.

"Сьогодні на всі ці запитання слідство не хоче давати відповіді і тільки прикривається трьома посадовими особами", - додав депутат.

Раніше у вівторок після допиту у ГПУ Руслана заявила, що розсілдування виглядає як замовлення проти Попова, Сівковича й "Батьківщини"

Як відомо близько 4 години ранку 30 листопада бійці спецпідрозділу "Беркут" жорстоко розігнали людей з Майдану.

Тоді повідомлялося про 35 постраждалих і 35 затриманих. Кадри з розгоном Євромайдану шокували українців і світову громадськість. 30 листопада обурені українці почали збиратися на Михайлівській площі.

Згодом співробітники Генпрокуратури вручили О.Попову повідомлення про підозру у перевищенні влади у зв'язку з подіями, які сталися в ніч на 30 листопада на майдані Незалежності в Києві.

13 грудня Попов вже дав показання про свої дії в ніч на 30 листопада, а наступного дня президент Віктор Янукович усунув його з посади голови КМДА.

Крім того, Янукович звільнив Володимира Сівковича з посади заступника секретаря РНБО України.

Інтерфакс-Україна

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування