Янукович божиться, що додаткових умов Путін йому не ставив

Четвер, 19 грудня 2013, 13:04

Президент Віктор Янукович заявляє, що під кредит Росії не закладалося жодне майно, а кредит вигідний, бо Росія не ставила жодних додаткових умов.

Про це заявив президент Віктор Янукович в інтерв’ю декільком каналам, відповідаючи на питання, чи були якісь додаткові умови з боку Росії, не прописані в документах.

"Ми ніколи, коли отримуємо кредити, не закладали ніяке майно. Це прозора схема, заснована на англійському законодавстві. Мінфін може цю роботу виконувати лише в умовах українського законодавства", - сказав Янукович.

"Ми 5% річних будемо платити на купон і ми випустили євробонди, Росія їх викупає. От і все", - зазначив він.

Відповідаючи на уточнююче питання про те, що Путін не ставив ніяких умов, натякаючи на МВФ, що кредит виглядає як майже безкоштовний сир, Янукович зазначив:

"Я ще не досяг такого рівня, щоб читати, хто про що думає... Я думав про те, як пройти цей складний період часу, який є не тільки в Україні а і в світі", - зазначив Янукович.

"Коли порівняти умови отримання кредиту… з МВФ ми продовжуємо працювати, але цей кредит для нас безумовно вигідний, бо нам ніяких умов Росія не поставила. Умови всі закладені в контракті. Вони отримують 5 % річних Їх це задовольняє. Безумовно, без політичної волі такі рішення не приймаються", - зазначив Янукович.

Українська правдаpowered by lun.ua