Луценко пропонує вдарити страйкомами по режиму

Вівторок, 24 грудня 2013, 17:52

Юрій Луценко упевнений, що Всеукраїнське об’єднання "Майдан" має виконати першочергові завдання для досягнення поставленої мети – перезавантаження країни.

Про це лідер "Третьої української республіки" розповів в інтерв’ю інтернет-виданню "Главком", повідомляє прес-служба політика.

Питанням "номер раз" політик називає захист активістів Майданів по всій країні через тиск мільйонів.

Як приклад він навів, порушення кримінального провадження на Волині проти кількох студентів за те, що вони несли портрети гаранта догори ногами.

"Проте, якби всі волиняни, котрі були на Майдані (а це кілька десятків тисяч), наступного дня вийшли точно з такими ж перевернутими портретами до того суду, то питання амністії вирішилося б без спеціального закону Верховної Ради", - зауважує він.

"Друге завдання – організація загальноукраїнських, а не лише столичних акцій, у першу чергу на території Центральної, Східної та Південної України", - вважає Луценко і додає:

"Я мрію про ланцюг єдності від східного до західного кордону України зі спільним гаслом зміни влади. Для цього також потрібна самоорганізація мільйонів громадян".

Третім завданням лідер ТУР називає створення повноцінних страйкомів на місцях.

"Ми маємо заблокувати цю злочинну владу. Вона має бути повністю паралізована загальноукраїнським страйком в своєму щоденному розбої та брехні", - наголошує він.

ВО "Майдан" має тиснути не лише на владу, а й на опозицію з низкою вимог. Таким бачить четверте завдання Луценко для новоствореної організації.

"Будь-яка акція успішна тоді, коли вона виступає не лише "проти", але і "за". Коли вона усвідомлює не тільки ворога, але й пропонує позитивну альтернативу".

"Опозиція має дати відповідь народові на запитання про план реформ, команду реформ і лідера реформ", - резюмує політик.

Лідер ТУР також упевнений, що Майдан має розширяти свою територію.

"Будь-який демонтаж Майдану у найближчий час означатиме дуже агресивний реванш з боку Януковича. Реванш не тільки щодо політиків, а щодо усього суспільства", - зазначив Луценко.

Він наголосив: "Цього відкату з феодалізму в рабовласництво не можна допустити".powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!