У МВС заявляють, що за Майдан чоловіка били не правоохоронці

Вівторок, 24 грудня 2013, 17:41

У МВС заявляють, що Павло Мазуренко помер від пневмонії, а не через травму, яку він отримав після побиття.

Про це "Українській правді" повідомила прес-секретар київської міліції Ольга Білик.

"18 грудня його побили на Гната Юри люди в чорному. Але немає підтвердження про те, що це були співробітники міліції", - сказала Білик.

"19 числа йому стало погано, але він відмовився від шпиталізації. 20 числа йому знову стало погано і він пішов у терапевтичне відділення і відмовився від шпиталізації", - повідомила вона.

"21 йому стало зовсім погано, його забрали у відділення політравми у 17 лікарні, де провели його обстеження, зробили знімки головного мозку і діагностували черепно-мозкову травму і забиття хряща перенісся. І повідомили про те, що з таким діагнозом йому потрібна шпиталізація не тут, а у терапевтичному відділенні, оскільки у нього є підозра на двосторонню пневмонію. Після чого його відправили у терапевтичне відділення", - повідомила Білик.

"Лікарям у політравмі він повідомив, що йому нанесли пошкодження на Майдані, відповідно лікар подзвонив у шевченківське рай управління  і повідомив, що є людина з такими пошкодженнями. За цим фактом було відкрито кримінальну справу, опитано його дружину, були опитані сусіди по палаті",  додала вона.

Вона також послалася на судмедекспертизу, в якій зазначається, що Мазуренко помер від пневмонії.

"У експертизі нічого не вказано про черепно-мозкову травму, бо у результатах судмедекспертизи вказується лише причина смерті", - повідомила Білик.

При цьому вона повідомила, що розслідування продовжується.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування