Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

Протестувальники запросили киян зустріти свята на Майдані

Вівторок, 24 грудня 2013, 17:50

Євромайдан запрошує всіх киян та гостей столиці провести новорічні та різдвяні свята на Майдані Незалежності.

Про це повідомляє прес-служба Батьківщини.

"На Новий рік Євромайдан готує для українців чимало сюрпризів, серед яких концерти культових виконавців, вертепи від кращих колективів та унікальна акція "Запали весь світ", - йдеться в повідомленні.

Планується, що зустріч Нового року на Майдані розпочнеться з першої зірки.

Зараз на території Майдану працюють Відкритий університет (лекції читають щодня о 16:00 за головною сценою з боку Лядських воріт), й Відкритий кінозал (з 20:00), а також проводяться курси англійської мови (щоденно в 16:00 в Будинку профспілок).

Крім того, там діють художня фотовиставка (барикада збоку Європейської площі), в Будинку архітектора проводяться шахові турніри.

"Закликаємо всіх 31 грудня проігнорувати звернення Януковича, натомість зустріти Новий рік спільним виконанням українського гімну на Майдані Незалежності", - підкреслюють в Батьківщині.

Окрім того, від 24 грудня (католицький святвечір) – і аж до 19 січня на Майдані відбуватимуться різноманітні святкові та освітні заходи.

"ДемАльянс" разом з ініціативою "Не Злий Майдан", громадськими активістами та креативним простором Євромайдану розпочинають Різдвяне майданування з метою залучення громади до активного проведення різдвяних свят та творчого самовираження учасників Євромайдану.

Як повідомлялося, у Новорічну ніч на сцені Євромайдану можуть виступити Modern Talking та Pink Floyd.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: