Міліція: напад на Чорновол може бути провокацією

Середа, 25 грудня 2013, 11:13

Серед версій нападу на Тетяну Чорновол в міліції розглядають провокацію.

Про це повідомила прес-служба МВС України.

"Наразі у міліції розглядають декілька версій нападу на Тетяну Чорновол. Одна з них – провокація", - заявили в міністерстві.

"Як відомо слідству, активістка неодноразово залишалася на ніч у Будинку Профспілок і пересувалася виключно у супроводі інших. У ніч нападу вона була одна, тож, можливо, нападники цим і скористалися", - припускають правоохоронці.

В міліції просять родичів потерпілої віддати їм відеорегістратор з авто журналістки.

"Уже відомо, що в автомобілі Тетяни Чорновол був знайдений відеореєстратор, однак родичі постраждалої не віддали його працівникам міліції для встановлення причини нападу", - жаліються правоохоронці.

"Не обійшлося і без деяких народних депутатів, які прибули на місце події, і постійно втручалися у першопочаткову роботу слідчо-оперативної групи. У зв’язку з цим було прийнято рішення про повторний огляд місця події", - підкресили в МВС.

В міліції запевняють, що напад Чорновол будуть розслідувати найбільш досвідчені працівники Центрального апарату МВС.

"Наразі на місці працює потужна слідчо-оперативна група на чолі із першим заступником Міністра внутрішніх справ України Віктором Дубовиком, який безпосередньо керує роботою підлеглих", - йдеться в повідомленні.

Як відомо вночі 25 грудня невідомі жорстоко побили журналістку, активістку Євромайдану Тетяну Чорновол. Зараз вона перебуває у реанімації. Опозиція вважає напад замахом на вбивство.powered by lun.ua