У Львові та Донецьку журналісти вийшли на акції у зв'язку з побиттям Чорновол

Середа, 25 грудня 2013, 20:57

Близько 100 журналістів різних львівських ЗМІ прийшли на акцію протесту в середу у зв'язку з жорстоким побиттям журналістки і громадського активіста Тетяни Чорновіл.

Журналісти зібралися на львівському Євромайдані біля пам'ятника Шевченка.

Представники ЗМІ одноголосно засудили це побиття, також пролунали заяви про те, що міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко повинен після таких подій піти у відставку.

Зокрема, головний редактор газети "Ратуша" Микола Савельєв заявив, що глава МВС мав би піти у відставку вже після подій у Врадіївці Миколаївської області, але цього не сталося.

Промовці закликали присутніх журналістів об'єднатися, оскільки існує реальна загроза професії журналіста в Україні.

На мітинг прийшли співробітники львівської газети з ксерокопіями першої смуги номера від 26 грудня: вона темна і внизу написано "Ми не можемо говорити, коли б'ють журналістів".

 

Крім того, на схожу акцію зібралися близько 20 журналістів донецьких видань, а також журналістів всеукраїнських ЗМІ, що працюють в Донецьку, у тому числі телеканалів і газет.

Журналісти вийшли на акцію проти побиття Тетяни Чорновол. Фото: Новости Донбасса
Журналісти вийшли на акцію невдоволення побиттям Тетяни Чорновол. Фото: "Новости Донбасса"
Журналісти вийшли на акцію невдоволення побиттям Тетяни Чорновол. Фото: Новости Донбасса
Журналісти вийшли на акцію невдоволення побиттям Тетяни Чорновол. Фото: "Новости Донбасса"

Головний редактор "Новости Донбасса" Олексій Мацука прочитав звернення руху "Стоп цензурі", в якому всіх журналістів закликають в середу присвятити випуски новин і політичних програм, номери видань тільки одній темі - переслідуванню і репресіям проти активістів Євромайдану.Інтерфакс-Україна, Новости Донбасса.powered by lun.ua