У Харкові міліціонер допоміг тітушці-провокатору заховати ножа і дав втекти

Неділя, 12 січня 2014, 20:42

У Харкові правоохоронець віддав ножа одному із учасників антиєвромайдану, які кидали димові шашки  та петарди у натовп мітингувальників під час проведення Євромайдану.

Як відомо, мітинг євромайданівців у Харкові відбувся біля пам'ятника Ярослава Мудрого. Під час мітингу було вчинено декілька провокацій з боку "тітушок", які намагалися влаштувати бійку, кидали у натовп фейєрверки, петарди та димові шашки.

Одного з нападників, який кинув димову шашку, було затримано. Однак юнак показав якийсь документ правоохоронцям і ті його моментально відпустили. На місці злочину було знайдено ножа.

Як повідомляє автор відео, "підполковник Шаробанов Сергій Юрійович, вступивши в змову з "невідомим у штатському" здійснив кримінальний злочин, віддавши ножа ймовірному злочинцю".  Обидва залишили місце пригоди. 

Фото зі сторінки спільноти Автомайдан у Facebook
Затриманий провокатор, якого "відбили" правоохоронці і який згодом зник. Фото зі сторінки спільноти "Автомайдан" у Facebook
 

Як відомо, у Харкові за останній час було спалено п'ять автомобілів, що використовувалися для організації мирних акцій харківського Євромайдану, сталося пограбування, розбито  вікна та обмальовано провокативними написами фасад будівлі штабу Євромайдану.

Окрім того на життя одного з координаторів харківського Євромайдану Дмитра Пилипця було скоєно замах, нанесено чисельні ножові поранення.

Джерело відео - IgoryoshaG

Українська правда