Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

ПР і комуністи зроблять із громадських організацій "іноземних агентів"

Четвер, 16 січня 2014, 13:01

У "прийнятому" більшістю законі регіоналів Вадима Колесніченка та Володимира Олійника громадські організації, які отримують закордонні кошти, оголосять іноземними агентами.

Відповідна стаття буде додана до Податкового кодексу.

Громадське об'єднання вважатиметься "іноземним агентом", якщо воно отримує для забезпечення своєї діяльності кошти або майно від іноземних держав, їх державних органів, неурядових організації інших держав, міжнародних неурядових організацій чи іноземних громадян, "а також  бере участь, в тому числі в інтересах іноземних джерел, в політичній діяльності на території України".

Об’єднання визнається таким, що бере участь в політичній діяльності, якщо воно бере участь в організації та проведенні політичних акцій, "які мають на меті вплив на прийняття рішень державними органами, зміну визначеної ними державної політики, а також для формування думки суспільства у вказаних цілях".

"Іноземні агенти" будуть оподатковуватись інакше, ніж неприбуткові організації, та муситимуть у назві вказувати свій "агентський статус".

Пропагувати свою діяльність та продукцію вони зможуть, лише вказавши, що вони є "іноземними агентами".

"Іноземні агенти" мають щомісяця подавати звіти "до уповноваженого органу з питань реєстрації" щодо персонального складу керівних органів, а також інформацію про обсяг коштів чи іншого майна, отриманих з іноземних джерел, про заплановані цілі їх використання та фактичне використання, про заплановані програми діяльності та про фактичну діяльність.

Про свою діяльність "агенти" муситимуть щокварталу повідомляти в ЗМІ, у тому числі в офіційній пресі ("Голос України" чи "Урядовий кур'єр").

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: